0502-600-601

לכידת עטלפים

איתי הלוכד – 0502-600-601

לכידת עטלפים

לכידת עטלפים – לכידת עטלף בבית בצורה מכובדת והומאנית ,לאחר מכן שחרורו בטבע . לכידת עטלף לעתים זו משימה לא פשוטה עטלפים הנם חמקמקים ויודעים להסתתר היטב. כמו כן עלולים להעביר מחלות קשות על ידי נשיכה או במגע! השאירו למקצוענים לסייע לכם בנושא לכידת עטלפים או לכידת בע"ח אחרים שחדרו למעונכם .

 

     

https://www.youtube.com/watch?v=t1YIVQZACt8

לכידת עטלפים

עכבר מעופף

עטלפים שונים כמו עטלף הפרי או עטלף החרקים הם יונקים ליליים שחודרים, מדי פעם, בטעות לתוך מבנה מגורים ומאבדים את חוש ההתמצאות (היכולת לצאת החוצה).

במקרים כאלו יש צורך לחלץ את העטלף ולהחזירו במהירות לטבע. לכידת עטלף שנכנס למרפסת, ונמצא כרגע במצוקה, אם היא נעשית בידיים לא מקצועיות, יכולה להסתיים בפציעתו של העטלף או הגרוע מכל כאשר אותו אדם חוטף נשיכת עטלף שיכולה להוביל לפציעה. בעולם נרשמו מספר מקרים של אנשים שנדבקו במחלת הכלבת לאחר שבאו במגע עם עטלפים נגועים. חילוץ עטלפים או הצלת עטלפים היא משימה שדורשת מיומנות, זריזות וניסיון ולכן במקרה ויש לכם עטלף במרפסת סגורה או עטלף בחדר שינה בבית מומלץ ליצור קשר עם מרחיק עטלפים או לוכד עטלפים מקצועי ובעל ניסיון בתחום לכידת ציפורים.

עטלף משתייך למשפחת היונקים, הוא בעל כנפיים, שמבנה גופו מזכיר עכבר. בשעות היום עטלפים נמצאים במצב מנוחה, תלויים הפוך כשראשם למטה, במערות או על עצים ובלילה עפים לאתר מזון. עטלפים מנווטים במרחב האווירי באמצעות גלי קול אולטראסוניים (גלים על- קוליים) ולקיומם ניזונים מפירות או חרקים שונים. למעשה, עטלפים הופכים למטרד או לבעיה רק כאשר להקה של עטלפים מחליטה להתנחל בתוך עליית הגג או כאשר עטלף תועה  נכנס במקרה לבית שלנו.

https://www.youtube.com/watch?v=zxDf_8FHoA4

הדברת עטלפים – הדברה ירוקה

עטלפים הם חיות מיוחדות ומרתקות, הם היונקים היחידים שמסוגלים לעוף ויש להם חלק חשוב ביותר באקוסיסטם הגלובלי.

על פי החוק אסור להרוג את עטלף החרקים, ואין לפגוע בו עקב תרומתו האדירה לדילול אוכלוסיית החרקים: עטלף החרקים הוא אויבם של חרקים רבים; עטלף חרקים אחד מחסל תוך יממה כמה מאות חרקים שונים כמו יתושים, חרגולים, תיקנים או עשים וכל זאת תוך כדי מעוף. למרות גודלו המזערי, הוא מבצע הדברת ביולוגית יעילה משום שהוא אחראי לצמצום השימוש בחומרי הדברה כימיים.

לעומתו, עטלף הפרי ניזון מצוף או מפירות בשלים כגון שסק, תאנים או ליצ'י, והוא מאביק צמחים רבים ועוזר להפצת זרעים של מיני צמחים. נחשו מהי תרומתם של כמה אלפי עטלפים שחיים בלהקה אחת להדברה ירוקה גלובלית?

איך אני מוציא עטלף מהבית שלי?

לעיתים נדירות, בעקבות תקלות ניווט או כאשר הם במרדף אחר חרקים כמו יתושים או עשים, עטלפים נכנסים בטעות למבנים ומאבדים את חוש הכיוון ונשארים "תקועים" שם.

עטלף שנכנס לבית – צריך ללכוד אותו בצורה הומאנית ולשחררו בחזרה לטבע. ניסיון לא מוצלח של הברחת  עטלף, שנקלע בטעות למרפסת או עטלף שחדר לחדר השינה, בצורה לא מקצועית, יכולה לפגוע בו קשות כי במהלך לכידת העטלף הוא עלול לפצוע את עצמו ואף עלול למות. צריך לזכור: עטלף נכנס לבית במקרה ולא בכוונה לכן יש צורך ללכוד אותו בזהירות ולשחררו בחזרה לחיק משפחתו. משימת חילוץ עטלף מהבית צריכה להתבצע אך ורק על ידי לוכד עטלפים מקצועי שיודע להסיט את כיוון מעופו הישר אליו ללא פגיעה מיותרת בכנפיו.

.

לוכד עטלפים מומלץ

"איתי הלוכד" מחלץ בעלי חיים שונים שנקלעו למצוקה במשך שנים רבות וכיום  נחשב למומחה בתחום חילוץ בעלי חיים ולשם דבר בתחום לכידת עטלפים. על פי דרכו המוסרית חובה להתייחס בכבוד לכל בעלי החיים, במיוחד עטלפים. משימת גירוש עטלפים מהבית או לכידת עטלפים חייבת להיעשות בדרכים הומאניות בלבד תוך נקיטת אמצעי זהירות קפדניים כאשר כל עטלף שנלכד משוחרר מיידית בחזרה לטבע

בין אם זה עטלף בעליית הגג אם עטלף שנכנס מהחלון ויש לכם שאלה בנושא חילוץ עטלפים, הרחקת עטלפים, לכידת עטלפים, הברחת עטלפים או הדברת עטלפים, פנו ל"איתי הלוכד" 24 שעות ביממה לקבלת שרות  וסיוע מיידי.

 

לכידת עטלפים

לכידת עטלף

חילוץ עטלפים

חילוץ עטלף

הדברת עטלפים

לוכד עטלפים

לוכד עטלפים מומלץ

הצלת עטלפים

עטלף תשוש

נשיכת עטלף

שחרור עטלף

שחרור עטלפים

איך אני מעיף עטלף מהבית שלי

עטלף במרפסת

עכבר מעופף

מבריח עטלפים

מרחיק עטלפים

מרחיק עטלפים מומלץ

הומני

מחלות עטלפים

כלבת

דרכים להרחקת עטלף

גירוש עטלפים

מגרש עטלפים

דרכים להרחקת עטלפים

הוצאת עטלף מהבית

 

חייג\י עכשיו