0502-600-601

לכידת עכבר

לכידת עכבר

לכידת עכבר

מקרה של לכידת עכבר

תשמעו סיפור נחמד על לכידת עכבר ותחליטו בעצמכם:

בחורה ממרכז הארץ מספרת על עכבר שהפתיע אותה בשעת לילה מאוחרת בעת שהדליקה את האור במטבח.  מרוב בהלה החלה הבחורה לצרוח ותוך שניות כל בני הבית עמדו על הרגליים. העכבר נבהל יותר ממנה (כנראה) וחמק לו לפינה חשוכה. הגברת החליטה להסתגר בחדר השינה עד שבעלה ה"אמיץ" ילכוד אותו. לאחר מס' דקות מורטות עצבים יצאה בזהירות מהחדר וגילתה שבעלה עומד עם מגב, על הספה, מפוחד לא פחות ממנה. את הלילה ההוא בילו כל בני המשפחה בחדר אחד….

למחרת בבוקר זימנה הגברת את חברותיה  לטכס עיצה כיצד מבצעים לכידת עכבר.  כולן תמכו בדיעה שרצוי להזמין שירותי לכידת עכבר על ידי לוכד עכברים. כולן, מלבד הבעל שהתעקש שניתן לפתור זאת באמצעים שונים (זולים יותר). הגברת נאלצה להיכנע.

לאחר כשבועיים מצא עצמו הזוג עם חתול עצלן, אינספור מלכודות לעכברים פזורות על הרצפה מקרר עם מלאי של נקניקים וגבינה צהובה שיכול להספיק לגדוד.

העכבר מצידו המשיך לטייל כל לילה במטבח (ובעוד חדרים) מותיר אחריו שובל של גללים קטנים שחורים בגודל של אורז על השיש כשהוא מזהם את כל אריזות המזון בבית.

לאחר תקופה של שבועיים וכמה מאות שקלים הבין הזוג כי אורח לא קרוא "הצטרף" למשפחה. או אז נכנע הבעל והוחלט בעיצה אחת להזמין שירותי לכידת עכבר אצל לוכד עכברים "איתי הלוכד".

לוכד העכברים הגיע בזריזות ותוך פרק זמן קצר יצא מהבית עם שבעה עכברים (אמא עכברה ושישה עכברונים). לפני צאתו הצביע לוכד העכברים על הכשלים בדירה והסביר לזוג כיצד חדר העכבר וכיצד יש להימנע בעתיד מחדירה של עכברים בשנית.

עכבר קטן אחד עלול להוביל לאינספור עכברים קטנים….

לכידת עכבר

לכידת עכבר

המקרה הזה של לכידת עכבר מצטרף למקרים נוספים של אנשים שמצאו את עצמם לכודים עם עכבר בבית ובעקבות כך פנו לקבל שרות של לכידת עכבר.

שרות לכידת עכבר הומאנית על ידי לוכד עכברים מומלץ חוסך זמן יקר. השירות מאפשר להיפטר במהירות מבעיית עכברים מבלי להמתין עד שאותו עכבר יתפתה להתקרב אל מלכודת העכברים.

אם גיליתם עכבר מטייל בבית או מצאתם סימנים מחשידים של עכבר בבית כמו סימני כרסום באוכל או גללים קטנים שחורים,

חייגו 0502-600-601 אל איתי הלוכד שיאתר עבורכם את העכבר במהירות.

לכידת עכברים

 

Call Now Buttonחייג\י עכשיו