0502-600-601

לכידת עכברוש

לכידת עכברוש

לכידת עכברוש

המשרד להגנת הסביבה ממליץ לבצע לכידת עכברוש בשיטות אשר "פגיעתם באדם, בבעלי חיים אחרים ובסביבה קטנה ככל האפשר ואשר אין בהם כדי לגרום סבל מיותר למזיקים."

לכידת עכברוש

לכידת עכברוש

סובלים מבעיה של עכברושים ?

אם עכברוש ענק חדר לביתכם דרך האסלה או עכברוש גדול מתחבא במטבח ואתם מעוניינים לסלקו במהירות, יש פתרון יעיל ומהיר באמצעות שרות לכידת עכברושים על ידי לוכד עכברושים מקצועי. במידה וגיליתם עכברוש חי בבית, אל תהססו לרגע וצרו קשר עם איתי הלוכד שיגיע אליכם הביתה במהירות על מנת לבצע לכידת עכברוש מהירה וללא סיכון מיותר לבני המשפחה..

 

לכידת עכברוש במקום מסתמנת כשיטה היעילה ביותר עבור לקוחות שדורשים הדברת מכרסמים ירוקה. בשיטה  של לכידת עכברוש בידיים לא מיושם רעל נגד מכרסמים או מלכודות נגד עכברושים ובכך נמנע סבל מיותר לעכברושים.

לכידת עכברוש במקום, על ידי חולדות מקצועי, מבוצעת בבית הלקוח כחלופה להדברת עכברושים עם רעל או כחלופה של הדברת עכברושים עם מלכודות שהורגות.

לכידת עכברוש במקום שמבוצעת על ידי לוכד עכברושים מקצועי תביא לסילוק מיידי של עכברוש או של חולדה וכך תימנע עוגמת נפש או סבל מיותר.

נשיכת עכברוש – נשיכת חולדה

בשעות היום, עכברושים נוהגים להסתתר מפני בני האדם בתוך מקומות מסתור בבית. בלילה, עכברושים יוצאים ממחבואם, חרש חרש, לחפש מזון. אם עכברוש רעב לא ימצא דבר מה לאכול באזור המטבח הוא ירחרח ויגיע אף לחדרי השינה.

קשישים חסרי ישע, שמחזיקים דברי מזון או תרופות ליד מיטתם מהווים מטרה קלה עבור עכברושים  ועלולים לחטוף נשיכת עכברוש . אף תינוקות בני יומם עלולים לחטוף נשיכת עכברוש כואבת ומסוכנת (נשיכת חולדה)

מסיבות אילו ונוספות רבות מומלץ להרחיק עכברוש מהבית במהירות רבה ומיד לאחר שמתגלה לעין.

איתי הלוכד בעל ניסיון עשיר של לכידת עכברושים עם אלפי לקוחות מרוצים בכל הארץ.

שירותי לכידת עכברוש בבית ניתנים בכל הארץ 24 שעות ביממה על יד לוכד מכרסמים מומחה (לוכד חולדות), בעל רישיון של לכידת עכברוש, לכידת עכבר, לכידת חולדה או לכידת בעלי חיים נוספים.

נשיכת עכברוש איתי הלוכד

נשיכת עכברוש

 

 

 

 

 

 

חייג\י עכשיו