0502-600-601

לכידת חולדה

לכידת חולדה

לכידת חולדה

מה זה לכידת חולדה?

לכידת חולדה על ידי לוכד חולדות היא תפיסה של חולדה או תפיסה של עכבר בידיים וסילוקה המהיר של אותה חולדה או עכבר באופן מיידי משטח הבית.

חולדות או עכברים הם תופעה כלל ארצית שמתפשטת במהירות לכל עיר או ישוב ולכן קיים סיכוי גבוה של חדירת חולדה או חדירת עכבר לכל בית בישראל.

לכידת חולדה היא שרות מהיר שניתן על ידי לוכד חולדות מקצועי ומספקת מענה יעיל כאשר חולדות נכנסות לבית דרך מערכת הביוב או דרך חלון פתוח ומעוררות בהלה בקרב המשפחה.

חולדות הן חיות מסוכנות לאדם, כאלה  שמעבירות מחלות ומסוגלות אף לנשוך אנשים בשנתם .

לכן לכידת חולדה בבית אינה המלצה אלא חובה.

את הנקודה הזו חשוב להבהיר משום שמעטים מאוד לוכדי חולדות בארץ, כאלה שמבצעים לכידת חולדה באופן ידני. רוב בעלי המקצוע בתחום לכידת חולדה מציגים את עצמם ככאלה שמסוגלים לבצע לכידת חולדה בשתי ידיהם אולם בפועל משווקים ללקוח שרות אחר לגמרי כגון "לכידת חולדה עם מלכודת קפיץ" או "לכידת חולדה באמצעות מלכודת דבק" או אפילו "לכידת חולדה עם מטאטא".

לכידת חולדה

לכידת חולדה

 

כיצד מתבצעת לכידת חולדה?

רק לוכד חולדות מקצועי מסוגל לבצע לכידת חולדה במקום. לוכד חולדות מגיע לבית ומשרה אווירה של רוגע ותוך זמן קצר מחזיר את הסדר על כנו והוא היחיד שחותר  למגע עם אותה חולדה בבית. לוכד חולדות מקצועי מבצע לכידת חולדה על ידי שימוש בחושים מחודדים ובניסיון עשיר. לוכד חולדות תמיד יהיה מהיר וזריז יותר מעכבר או חולדה.

לכידת חולדה היא תהליך מורכב שראשיתו בזיהוי סוג המכרסם (חולדה או עכבר) והמשכו באיתור מסלול תנועתו בבית ובמציאת מקום מחבואו.

משום הרתיעה הגדולה של רוב המדבירים מחולדות, על השלבים הללו מדביר רגיל פוסח ומציב מלכודות או רעלים בלבד!

מדביר רגיל עומד משותק מול חולדה שמתרוצצת בבית ולעומתו, לוכד חולדות מיומן הוא זה שמתרוצץ אחריה, אינו מאבד את העשתונות ומזנק ללא חשש לעבר אותה חולדה במהירות.

לכידת חולדה באמצעות הידיים מאפשרת הוצאה מהירה של חולדה או עכבר משטח הדירה ללא שימוש ברעלים או שימוש במלכודת חולדה הורגת.

לוכד חולדות מקצועי – איתי הלוכד

 

איתי פוטש (איתי הלוכד), לוכד חולדות ותיק ומדביר מוסמך לכל סוגי המזיקים, מוכר בכל הארץ בזכות תפיסות רבות של חולדה ואלפי לקוחות מרוצים. איתי הלוכד מספק לכל דורש שירותי לכידת חולדה בתל אביב, לכידת חולדה בשרון, לכידת חולדה ברמת גן, לכידת חולדה בהרצליה, לכידת חולדה ברמת השרון, לכידת חולדה בעמק חפר, לכידת חולדה בחדרה, לכידת חולדה בקיסריה ובאזורים נוספים 24 שעות ביממה בכל ימות השנה.

איתי פוטש אומן לתפיסה של חולדות מציע מגוון רחב של פתרונות של לכידת חולדה או הרחקת חולדה מהבית כולל הדברת חולדות או הצבת מלכודות של חולדות.

לוכד חולדות מומלץ

לוכד חולדות מומלץ

 

Call Now Buttonחייג\י עכשיו