0502-600-601

הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים| הדברת חולדות| הדברת עכברים| הדברת עכברושים

 

מהי הדברת מכרסמים?

הדברת מכרסמים (בשונה מהדברת חרקים) הינה הדברה מתוחכמת שדורשת ניסיון רב בעבודה עם חולדות ועכברים והיא מתבססת על הבנת השטח המטופל, דרכי פעילות המכרסמים, איתור עקבות, מחילות ומסלולי התנועה הקבועים שבהם משתמשים עכברים, חולדות או עכברושים (חולדות נורבגיות) ומאחר ומכרסמים הינם בעלי חיים אינטליגנטיים להבדיל מחרקים, מדבירים רבים נכשלים בהצלחה בטיפולי הדברת מכרסמים.

חשיבות הדברת מכרסמים

כדרך חיים, המכרסמים הביתיים מסתובבים בתדירות גבוהה במקומות מזוהמים כמו פתחי ביוב ופחי אשפה ותוך כדי כך הם נחשפים לחיידקים ונגיפי מחלות.

 

מדי פעם הם אוכלים את הצואה שלהם על מנת לקבל ויטמינים. אחת הסיבות שמכרסמים חודרים לבית שלנו היא לצורך איתור מזון לכן חשוב מבחינה רפואית, להרחיק אותם מתוך הבית על מנת שלא יזהמו אותו ואת המזון שלנו.

 

כיצד מבצעים הדברת מכרסמים יעילה ומקצועית

 

הדברת מכרסמים איכותית בידי לוכד מכרסמים, יעילה ובטוחה מתחילה בניטור השטח המטופל.

רעל לעכברים, חולדות או עכברושים שמפוזר ללא אבחנה הינו גורם סיכון לבני אדם ובעלי חיים ואינו יעיל כלל למיגור בעיית המכרסמים משום שאינו נמצא כלל במסלול בו נוהגים מכרסמים לעבור.

 

הדברת מכרסמים מקצועית נמדדת גם ביכולת של המדביר לזהות וגם להבין את התנהגות כל סוגי המכרסמים לפיכך,  ללוכד מכרסמים יש יתרון מקצועי על פני שאר המדבירים.

 

איתי הלוכד מכיר את התנהגות המכרסמים לפרטי פרטים ויודע כיצד לטפל בבעיית נגיעות מכרסמים מהקל אל הכבד בתור לוכד מכרסמים מקצועי.

כשמדובר בהדברת מכרסמים יש לקחת בחשבון שחומרי ההדברה המיועדים למכרסמים הינם רעילים מאוד ויש חשיבות רבה לתת דגש חזק על נושא הבטיחות.

 

מדבירים רבים נוטים ליפול בסעיף חשוב זה, זאת הסיבה שמומלץ לא להתפתות להזמין מדביר זול שחוסך באמצעי בטיחות על חשבון הלקוח ובריאותו ועלול לסכן ילדים וחיות מחמד.

 

כמה עולה הדברת מכרסמים על ידי לוכד מכרסמים מקצועי?

מחירי הדברת ולכידת מכרסמים משתנים בהתאם לשעה, למרחק ולהיקף הטיפול והם נעים בדרך כלל בין 450 – 600 ₪.

 

אז אם נכנסה אליכם הבייתה או לעסק חולדה או עכבר ואתם מעוניינים לבצע הדברת מכרסמים מקצועית ויעילה או אם אתם מעוניינים בשרותי לכידת מכרסמים במקרה שיש לכם עכבר או חולדה  צלצלו לאיתי הלוכד 24 שעות ביממה וקבלו הצעת מחיר

 

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של האתר ובכל דף אחר באתר זה שמורות לאיתי פוטש (להלן 'איתי הלוכד'). חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר ללא כוונת רווח ללא אישור מפורש בכתב מ'איתי הלוכד'.

 

כמו כן אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות, האיורים והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור מ'איתי הלוכד'.

 

Call Now Buttonחייג\י עכשיו