0502-600-601

הדברת חולדות

חולדות שייכות למשפחת המכרסמים בעלי חיים סמוכניים, כאלו שתלויים בסביבת האדם, שם הם משגשגות ומתרבות מפאת התנאים אותם מספק להן האדם.

חולדות הן חיות גדולות יחסית לעכברים ולכן מייצרות יותר נזקים לרכוש. הן פוגעות בתשתיות אינסטלציה, מכרסמות צינורות ביוב, גורמות לנזילות או סתימות ומייצרות נזקים רבים לתשתיות חשמל.

מעבר לזה, חולדות ידועות כמעבירות מחלות זיהומיות קשות הן על ידי נשיכת חולדה, השארת שתן או מגע עם מזון הנמצא בסביבת האדם.

בנוסף לזה חולדות מהוות פונדקאי לטפילים הנמצאים על פרוותן וניזונים מדמם ולאחר מכן אותם טפילים עלולים לעקוץ בני אדם (לשאוב דם על ידי החדרת איבר שאיבה) ובכך טפילים אלו הנמצאים על גבי חולדות, מעבירים מחלות בדרך עקיפה.

אף אחד לא מעוניין להסתכן באפשרות של נשיכת חולדה, חולדה שיוצאת מהאסלה, חולדה שמחריבה את הבית, חולדה שעלולה לגרום חלילה לשריפה, הצפה או כל נזק אחר. ולכן…

הדברת חולדות היא פעולה הכרחית, עם כל הרצון לפעול באופן הומאני, כשמדובר במקרים של ריבוי חולדות, פעולת לכידת חולדות תהיה לא מספיק יעילה מכיוון שבפעולה שכזו יהיה קשה יותר להדביק את קצב ההתרבות של אותן חולדות. ולכן יש לבצע הדברת חולדות היקפית, לעתים באופן אגרסיבי וחד משמעי.

חולדות יכולות לראות תמימות ואף חמודות לחלקנו, אבל ממקרים רבים שבהם הייתי מעורב עקב עיסוקי במקצוע לוכד חולדות וגם מדביר חולדות, עיניי ראו לא מעט זוועות שבוצעו על ידי חולדות.

לא נעים לחיות בחרדה עקב נשיכת חולדה או חלילה לחטוף זיהום בדרכי העיכול שמלווה בחום גבוה וצמרמרות ובמקרים קשים יותר שאחסוך מהקוראים.

לכן, אין מנוס מלבצע הדברת חולדות במקרים של נגיעות גבוהה.

איתי הלוכד – הדברה משולבת הוא הכתובת שלכם למקרה ותזדקקו לפעולות הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, הדברת עכברושים במערכת הביוב וכל בעיית מכרסמים אחרת.

חשוב להכיר את החיות האלו מקרוב כדי להצליח בפעולות ההדברה כנגדם וזה לא סוד שאיתי הלוכד מכיר את הנושא היטב.

הדברת חולדות בביוב

https://www.youtube.com/watch?v=lmLq9JIUeqE

https://www.youtube.com/watch?v=8ltmCLdUUWQ&t=2s

חייג\י עכשיו