היתקלות בחולדה בבית עשויה לגרום לבהלה רבה, אפילו היתקלות בעכבר שנחשב למכרסם פחות מאיים עשויה לגרום לבני הבית לזנק בבהלה. 

כאשר מדובר על חולדה, הרי שהיא בהחלט יכולה לסכן את בני הבית. חולדות עלולות לנשוך, לפגוע ברכוש, להעביר מחלות ולגרום לנזקים נוספים, על כן יש לסלק אותן מהבית במהירות. במידה שהחולדות מתרבות בבית, הבעיה רק תחריף ויהיה קשה עוד יותר לטפל בהן.

יחד עם זאת, ההתנהגות מסוימת של החולדות כן פועלת לטובתינו, שכן ברוב המקרים, נכנס אל הבית חולדה ממין זכר והוא לא "מזמין" חולדות אחרות לפני שהוא מוודא שהשטח מתאים. תפיסה מהירה בשלב זה יכולה (כפי שצוין) למנוע נזקים קשים בהמשך ולאפשר לבני הבית להירגע ולנשום לרווחה.

לכידת עכבר

לא חייבים לרסס – לטפל בחולדות ועכברים בלי לגרום להם נזק

הבשורה המשמחת היא שכדי לטפל בחולדות לא חייבים לפגוע בהן, ובמידה שתפנו אליי – איתי הלוכד, אוכל לטפל במכרסם בלי להזיק לו.

כדי ללכוד חולדה יש להכיר את התנהגותו של המכרסם, שנוהג להיכנס למקומות מסתור, ואני מכיר היטב את התנהגותן של החולדות ויכול לתפוס אותן באמצעות הידיים.

כן. ממש כך – בלי ריסוס, בלי מלכודות מזיקות ובלי תיבות האכלה.

ייתכן שכשאתם מדמיינים את עבודתי אתם חשים חלחלה, אני יכול להבין אתכם, לכידת מכרסים באמצעות הידיים אינה מתאימה לכל אחד, אלא רק לאנשים שצברו ידע רב, ובלי להתרברב – ניחנים באומץ ותחכום. 

הידע שצברתי בנושא, המעקבים שביצעתי והניסיון, מאפשרים לי להבין את אופן התנועה של המכרסמים – בין אם הם נמצאים מחוץ לבית או בתוך הבית.

הבנת האופן בו המכרסמים נעים בשטח וההיכרות עם צורת ההתנהגות שלהם במצבי לחץ, מאפשרים לי להתקרב אליהם וללכוד אותם בידיי.

כדי לבצע את עבודתי ביעילות, אני מקפיד לבחון את השטח היטב כדי למצוא סימנים וריחות שמכרסמים משאירים. לכן, אני מבקש מלקוחותיי שלא לנקות את הסימנים הללו. 

אני יודע שזה לא נעים שהסימנים נשארים, אך אני מאוד זמין ללקוחותיי ומקפיד להגיע במהירות, כך שהסימנים לא נשארים במקומם לאורך זמן. כמו כן, אני נוהג לשאול את לקוחותיי שאלות שונות לפני שאני מתחיל במשימה.

 

מטפלים במכרסם בצורה יעילה, מהירה וללא פגיעה

במידה שהבחנתם במכרסם בביתכם, חשוב שתפעלו במהירות. אם תזמינו את שירותיי, אגיע (או שאחד מהקלוגות של יגיע) אל ביתכם תוך זמן קצר.

כפי שצוין – הטיפול במכרסם יתבצע באופן יעיל ובאמצעות הידיים, כך שהמכרסם לא ייפגע. 

אני זמין ללקוחותיי במשך 24 שעות ביממה ובמשך כל ימות השבוע, כאשר אזורי השירות שלי נעים בין חיפה לאשקלון.  

נתקלתם במכרסם באמצע לילה? אל דאגה – כמו שאמרתי – הטיפול ניתן בכל שעות היממה, כך שאם קרה המקרה, אתם מוזמנים לצלצל אליי והמכרסם יורחק בהקדם.