0502-600-601

הדברת צרעות

הדברת צרעות

הדברה וריסוס נגד צרעות

גילתם קן צרעות במרפסת ביתכם או בגינה? אל תנסו לטפל בבעיה לבד. פנו במיידי אל חברת איתי הלוכד הדברה, מומחה להדברה או ריסוס כנגד צרעות באופן מקצועי, יעיל ובטוח. פעולות הדברה כגון איבוק, קצף מיוחד או חומרי ריסוס איכותיים ובטוחים.

מאפייני צרעות

צרעות הן חרקים מעופפים חברותיים ממשפחת הדבוריים,נושאות תפקיד חשוב בטבע שתורם לאיזון אוכלוסיית חרקים מזיקים. הצרעות חיות כמו דבורים במושבות ובונות את הקן שלהן בעונת האביב מעץ שהן לעסו מעורבב עם רוק ואדמה. הפעילות שלהן מתרחשת בעות הקיץ בחורף הן לא פעילות. הבעיה מתחילה כאשר צרעות מחליטות לבנות קן עמיד ובטוח מפגעי מזג האוויר דווקא בחריץ בקיר ביתכם, במחסן, על עמוד , עץ, או בתוך גג רעפים או בחור בו מתחבר צינור מזגן לביתכם. צרעות עלולות לתקוף כקבוצה אם אתם או ילדיכם תתקרבו בטעות אל הקן. כמו כן, הסכנה גדולה עוד יותר כאשר מדובר באנשים בעלי אלרגיה לעקיצות של צרעות. הצרעות מתרבות בקצב מהיר והן יכולות להגיע לקן גדול המכיל אלפי פריטים.

הדברת צרעות

פעולות של הדברת צרעות או ריסוס צרעות  מתחילות בזיהוין ובאיתור הקן שלהן.

ההדברה נגד צרעות מבוצעת בדרך כלל על ידי מרסס בריסוס ממוקד שמטרתו להדביר את הצרעות שבקן בעזרת חומרי הדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, עלי ידי שימוש באבקה נגד צרעות שהנה שארתית ומטפלת בצרעות שלא שהו בקן במהלך ההדברה והגיעו מאוחר יותר. האבקה גם מונעת מהן להתמקם שוב ולבנות מושבה חדשה. בנוסף, ניתן להדביר צרעות גם על ידי קצף מיוחד הנדבק לכנפיהן או בעזרת פיתיונות של בשר מורעל המובא על ידי צרעות פועלות לקן, נאכל על ידי כולן וגורם למותן. יש לציין כי פעולות הדברת צרעות מבוצעות בעזרת ציוד מגן הכולל חליפה, כפפות ואף מסיכה. את הדברה עצמה מומלץ לבצע בשעות הערב כשהצרעות פחות פעילות ורובן כבר שוהות בתוך הקן. לאחר ההדברה מומלץ לאטום פתחים וחריצים העלולים להוות אטרקציה לבניית קן חדש של צרעות. 

שירותי הדברת וריסוס צרעות

להזמנת  הדברת וריסוס צרעות באופן מקצועי, בטוח ויעיל, או לקבלת מידע נוסף , התקשרו כבר עכשיו לאיתי הדברה בטלפון0502-600-601

Call Now Buttonחייג\י עכשיו