0502-600-601

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים, מדביר פשפשים, הדברת פשפש המיטה, עקיצות במיטה

הדברת פשפשים, העוקצים במיטה הנה מורכבת מהדברה רגילה, פשפשים מתרבים במהירות ומגיעים לאוכלוסיות של אלפי פרטים כאשר מזניחים טיפול, או שלא מטפלים בזמן. פשפש המיטה הוא מזיק בעייתי, עקב מנגנון פיתוח עמידות לחומרי הדברה הנובע מאבולוציה מזורזת- בגלל ההתרבות המואצת מתקיימת בעצם הברירה הטבעית הווה אומר, החזק שורד והחלשים מתים, מכיוון שהחלשים מתים, נותרים רק העמידים המתרבים בינם לבין עצמם ויוצרים דור חדש של פשפשים עמידים עוד יותר .

הדברת פשפש המיטה

הדברה נכונה של פשפש המיטה תתבצע לא באמצעות ריסוס הגורם בהמשך ליצירת פרטים עמידים לחומרי הדברה ולא ניתנים להרעלה כלל, אלא באמצעים מכאנים תחילה. כאשר מחסלים מושבות של פרטי פשפשים בדרגות הביצה,הנימפות ואף הבוגרים. לאחר טיפול בכל הדרגות של פשפש המיטה ניתן לבצע ריסוס המכוון לאלו שאולי חמקו מתהליך הטיפול הטרמי או המכאני פשפש המיטה יודע לנצל כל סדק לצורך מסתור ולכן הניסיון של המדביר משחק כאן תפקיד חשוב. לא ביצעת הדברת פשפשים נכונה, לא עשית כלום – הם יתעצמו ויתחזקו לרמה כזו שגם מדביר מזיקים מנוסה ביותר , לא יוכל להתמודד עמם. חשוב לבחור בבעל מקצוע מנוסה בתחום פשפשי מיטה, אחרת, יגרם עוול כפול, גם לשלם פעמיים לבעל מקצוע וגם להחמיר את המטרד.

ריסוס פשפשים או ריסוס נגד פשפשים

ריסוס נגד פשפשים בלבד, אינו יעיל, פעולת הדברה נגד פשפשים חייבת להתבצע לפי הספר ואין לדלג או לבצע קיצורי דרך. פשפש המיטה הנו מזיק בעייתי למיגור וכל טעות קטנה בדרך הטיפול תוביל לכשלון. מדביר פשפשים מיומן יודע זאת היטב. היום, בעידן שכל אחד שרוצה להיות אינסטלטור, רוכש פומפה ומפתח צינורות ונכנס לשוק העבודה, יש לברור היטב את מי מכניסים הבייתה ולהזהר מחאפרים.

מדביר פשפשים

מדביר פשפשים הנו אדם המחזיק בהיתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומצויד בציוד המתאים לעבודה מורכבת זו, מדביר העובר הכשרות תקופתיות ותדריכי בטיחות. מדביר פשפשים מקצועי גובה מחיר הגיוני לפעולת הדברת פשפשים שהנה מורכבת ביחס לטיפול ריסוס סטנדרטי. אם ביררת לגבי מדביר פשפשים וקיבלתם מחיר נמוך מדי, חשדו שמדובר בשרלטן . בפעולת ריסוס מזיקים, ברור לנו היטב פשר המחיר הנמוך, ריסוס חרקים בתכשיר הדברה הנה פעולה יחסית פשוטה ומרכיבי המחיר הם: עלות תכשירי הדברה,הזמן, ההגעה, מיסים ואחריות. כשמדובר בהדברה כנגד פשפשים יש אלמנטים נוספים שכוללים זמן ארוך בהרבה שמקדיש מדביר פשפשים בזירה, ציוד יקר שמתבלה וגם מורכבות הטיפול שמתפרשת לעבודה פיזית קשה.